niedziela, 5 lipca 2015

Lovers Doll - Zapowiedź - Kotori

Ostatnim tytułem zapowiedzianym przez Kotori jest  „Lovers Doll”, autorstwa Mishimy Kazuhiko. Tytuł zdobył szóste miejsce w naszej ankiecie.


Ilość tomów : 1
Format: 130 x 182 mm
Okładka: ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 22,90
Premiera przewidziana jest na październik 2015 r.


Opis wydawnictwa : Lovers DollShin projektuje stroje dla lalek. Zajęcie to sprawia mu wielką satysfakcję, zwłaszcza że tworzone przez niego ubrania cieszą się wśród kolekcjonerów popularnością. Pewnego dnia dowiaduje się, że na aukcję została wystawiona „Krwawa Lalka”, unikatowy egzemplarz, który – jak wieść niesie – posiada zdolność wysysania krwi z właściciela. Shin nie wierzy w takie opowieści, ale jest zaciekawiony samą lalką. Jeden rzut oka na zdjęcie powoduje, że rodzi się w nim potrzeba posiadania właśnie tego okazu. Jakież jest jego zdziwienie, kiedy po otrzymaniu przesyłki to, co wydawało się niemożliwe, staje się faktem…

2 komentarze:

  1. Najsłabsza zapowiedź z całej trójki, czytałam kiedyś i już wtedy manga wydała mi się naprawdę głupia. Ale ludzie, Natsume Isaku w Polsce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ogólnie nie jestem fanką tej autorki tak tę konkretną mangę dobrze mi się czytało, ale to pewnie dlatego, że mam słabość to wszelkich lalkowych motywów. ^^"

    OdpowiedzUsuń