piątek, 30 października 2015

Zapowiedzi Kotori - Totally captivated

Kotori zapowiedziało dziś nową serię  boys love pt. : „Totally captivated”.

Totally captivated

autor: YOO Ha jin
ilość tomów: 6
planowany termin wydania: luty 2016
komedia, dramat, akcja, romans, BL


Opis wydawnictwa : "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Przekonał się o tym Ewon, który za jej sprawą popadł w prawdziwe tarapaty. W wyniku kilku nieprzemyślanych posunięć stał się nie tylko chłopcem na posyłki w mafii, ale również chłopcem do bicia dla mafijnego bossa. Czy wyjdzie z tego żywy?"Kotori ma już też licencję na trzeci tom serii „Złamane skrzydła” Yonedy Kou. Polska premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku.

Złamane skrzydła tom 3

autor: Yoneda Kou
wydawca: Taiyoh Tosho
dramat, psychologiczny, okruchy życia, romans, BL

Opis wydawnictwa : "Śledztwo w sprawie zamachu na Yashiro nabiera tempa. Nanahara dokonuje zaskakującego odkrycia, które kieruje podejrzenia na zupełnie nowe tory. Tymczasem Doumeki postanawia posunąć się o krok dalej w relacji z szefem. Yashiro nie jest człowiekiem, którego łatwo można zaskoczyć, lecz tym razem czuje się całkowicie zbity z tropu zachowaniem swojego podwładnego."
Kotori otrzymało również licencję na „Soredemo, Yasashii Koi o Suru” – spin-off do „Labiryntu uczuć” Yonedy Kou. Wydanie jest przewidziane na początku przyszłego roku.

Soredemo, Yasashii Koi o Suru

autor: Yoneda Kou
ilość tomów: 1
komedia, dramat, okruchy życia, romans, BL


Opis wydawnictwa : "Lęk przed wyznaniem swoich uczuć może człowieka skutecznie sparaliżować. Tym bardziej jeśli jest się zakochanym w koledze z pracy, który wykazuje podejrzanie duże zainteresowanie innym kolegą z pracy.
Deguchi z rosnącym niepokojem obserwuje jak Onoda, mężczyzna, do którego wyrywa mu się serce, coraz więcej uwagi poświęca nowemu pracownikowi, Shimie. Czy ta nagła ciekawość wynika z faktu, że Shima jest gejem? Czy może Onoda zmienił upodobania i teraz zaczęli mu się podobać mężczyźni?"

6 komentarzy:

 1. kotori dba, żeby moja półka z yaoicami się systematycznie rozrastała. Totally captivated kiedyś czytała, całkiem fajna kreska, historia tez ciekawa. pozostałe dwa tytuły to nawet nie ma się co zastanawiać ;p
  p-chan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 lat temu ciężko było sobie nawet wyobrazić taki dobrobyt :)

   Usuń
 2. Nowe licencje na bl jak zawsze cieszą. xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Kotori podbija moje serce coraz lepszymi tytułami. Nie mogę się doczekać 3 tomu Złamanych Skrzydeł, ta manga jest prze fantastyczna. Kupię wszystko, co wyjdzie spod ręki Kou.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nadal czekam na Kizunę, Crimson Spell o i jeszcze Koori no Mamono no Monogatari :)

   Usuń