sobota, 28 listopada 2015

Anime Eden wyda „Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy”

Anime-Eden zapowiedziało dziś  Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy.
Zostanie on wydany na DVD 21 grudnia 2015 roku w oryginalnej wersji japońskiej z napisami oraz w pełnej polskiej wersji językowej.Zawiera oryginalny zwiastun kinowy oraz dwie pocztówki.Opis:

Usagi wraz z przyjaciółkami spędza ferie zimowe na przygotowaniach do egzaminów. Niespodziewanie miasto opanowuje wyjątkowo silna burza śnieżna. Jej sprawczynią jest księżniczka Kaguya, której największym pragnieniem jest przeobrażenie Ziemi w lodową pustynię. Jak się okazuje, to nie jest jej pierwsza próba przejęcia władzy nad planetą…

W tym samym czasie Luna zakochuje się w młodym astronomie imieniem Kakeru, który ratuje ją spod kół samochodu, gdy kotka z powodu gorączki mdleje na środku ulicy. Przez to staje się mimowolnym świadkiem jego relacji z młodą astronautką Himeko. Kobieta nie wierzy w przypuszczenia ukochanego, jakoby jakaś żywa istota miała rezydować w okolicy Księżyca… Gdy Kakeru nagle zapada na zdrowiu, Luna jest gotowa zrobić wszystko, by odnaleźć lekarstwo na jego chorobę.


Film można już dzisiaj zamówić w przedsprzedaży w cenie 39,90 zł na oficjalnej stronie internetowej wydawnictwa –anime-eden.pl. Po premierze będzie można go także nabyć także w dobrych sklepach.
To wydanie jest droższe niż pierwszy film z Sailor Moon R, który kosztował 34,90 zł. Mamy więc skok ceny o 5 zł.Ja kupuję i czekam co oprócz Sailor Moon jeszcze wyda Anime- Eden.


4 komentarze:

 1. jakoś mnie nie ciągnie do tego, zdecydowanie wolę obecnie poświęcić czas FT :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem :) Każde pokolenie ma swojego tasiemca. Może kiedyś ze wzruszeniem będziesz oglądać FT jako swoje ukochane stare anime.

   Usuń
 2. Skoro wydają to oznacza, że poprzedni musiał się całkiem nieźle sprzedać. Mam nadzieję, że tak było, bo naszemu rynkowi anime życzę jak najlepiej, chociaż sama akurat jak na razie żadnego animca na półce nie mam. T.T

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal mam jeszcze ten na kasacie wideo <3. A pierwszy kupiłam, ale do dziś nie obejrzałam :'D

  OdpowiedzUsuń