poniedziałek, 21 marca 2016

Light Novel - Zapowiedzi Waneko

Waneko zapowiedziało dziś dwie nowe light novel.

Ja jakoś zraziłam się do light novel bo blasku księżyca. Jeśli znacie jakieś godne uwagi nowelki to proszę dajcie znać. Dzisiejsze zapowiedziane przez Waneko raczej nie dla mnie.

Zapowiedzi Waneko : 

TOKYO GHOUL: HIBI

Gatunek/tematyka: seinen, akcja, dramat, okruchy życia

Autor: Sui Ishida, Shin Towa

Ilość tomów w Japonii: 1, są też kolejne nowelki z tej serii

Sposób wydania: format powiększony, kolorowe strony, obwoluta

Cena za tom: 24,99 zł

Premiera: 20 czerwca 2016
Opis fabuły :

Ciekawiło cię kiedyś, jak wygląda codzienne życie ghuli i ludzi mających z nimi styczność? Poznać bliżej świat znany z mangi? Jeżeli tak, to nowelka Tokyo Ghoul: Hibi jest zdecydowanie tytułem w sam raz dla Ciebie! Podczas lektury sześciu historii (przedstawiających wydarzenia, których nie ma w mandze) zawartych w tej nowelce dowiecie się (między innymi) jak wyglądało życie Tsukiyamy i Hori w czasach liceum, poznacie tajniki pracy w Anteiku oraz dowiecie się nieco więcej na temat Kazuo Yoshidy.NO GAME NO LIFE


Gatunek/tematyka: ecchi, akcja, dramat, komedia

Autor: Yuu Kamiya


Ilość tomów w Japonii: 8, tytuł dalej powstaje

Sposób wydania: format powiększony, kolorowe strony, obwoluta

Cena za tom: 24,99 zł

Premiera: 10 lipca 2016 (kolejne tomy co dwa miesiące)
Opis fabuły :

Poznajcie nowelkę, od której wszystko się zaczęło! Dla Sory i Shiro nie ma takiej gry, czy to planszowej czy komputerowej, w którą nie umieli by grać… I to grać na tyle dobrze, że nikt na świecie im do pięt nie dorasta! Rozegranie partii szachów z pewnym tajemniczym mężczyzną miało być więc kolejnym łatwym zwycięstwem, lecz zamiast tego Sora i Shiro trafiają do fantastycznego świata, w którym wszystkie spory rozwiązywane są za pomocą… gier? Czyżby trafili właśnie do miejsca jakby stworzonego dla nich? Tylko czy dalej będą w stanie grać tak jak kiedyś, skoro na ich barkach spoczywa los ludzkości?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz