wtorek, 5 kwietnia 2016

Nowe filmy od Anime-Eden

Dziś zapowiedziano nowe Anime. Nie jest to tym razem Czarodziejka z księżyca.

Nowe filmy od Anime Eden to :


5 centymetrów na sekundę -  jest to film z 2007 roku, którego głównymi bohaterami są Takaki i jego przyjaciółka Akari. Gdy ich rodziny zostają zmuszone do przeprowadzki, ich życie całkowicie się zmienia. Po roku rozłąki Takaki ma ponownie spotkać się z Akari. Kiedy siedzi w pociągu z Tokio, jego wspomnienia nasilają się z każdą chwilą. Takaki i Akari zaczynają się zastanawiać, czy kiedykolwiek będą w stanie zobaczyć się ponownie i podzielić się skrywanymi uczuciami.


 Na przełomie maja i czerwca 2016 nastąpi polska premiera filmu – dostępne będzie podwójne wydanie, w skład którego wejdzie płyta Blu-ray, płyta DVD oraz inne dodatki.
Głosy z odległej gwiazdy - jest to film z 2002 roku stworzony niemal w całości przez jedną osobę, opowiadający historię dwójki młodych ludzi, którzy zostają rozdzieleni. Mikako zostaje wybrana do wzięcia udziału w misji, mającej na celu wytropienie i zniszczenie wrogich kosmitów, natomiast Noboru zostaje na Ziemi. Ciągle mogą kontaktować się ze sobą za pośrednictwem wiadomości wysyłanych przez telefon komórkowy, jednak im dalej w kosmos, tym dłużej trzeba czekać na dotarcie kolejnej wiadomości do celu. Film zostanie wydany na płytach DVD w maju 2016 roku.

Na wszystkich płytach dostępna będzie japońska i polska wersja językowa (dubbing i napisy do wyboru). Planowane jest zastosowanie polskich tłumaczeń przygotowanych na zlecenie Ambasady Japonii w Polsce i wykorzystanych wcześniej na potrzeby specjalnych pokazów.11 kwietnia 2016 o godzinie 19:00 ruszy przedsprzedaż obu filmów na oficjalnej stronie wydawnictwa, anime-eden.pl. Po premierze będzie można je nabyć także w dobrych sklepach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz