piątek, 6 maja 2016

Studio JG - nowe mangi

Studio JG zapowiedziało podobno na Pyrkonie dwie mangi.

Byłam na Pyrkonie i pytałam na Stoisku JG czy będą na konwencie jakieś zapowiedzi. Powiedziano mi że nie ale widać kłamali :) albo sami nie wiedzieli ,że się wygadają ;)

Nowe tytuły to :"Kuchibiru Tameiki Sakurairo"

Opis wydawnictwa : 

Jest to dwutomowy zbiór one-shotów stworzonych przez Milk Morinagę! W subtelny i pełen emocji sposób zaprezentuje Wam ona najróżniejsze oblicza miłości między dziewczynami. Niewinny romans, rozterki życia codziennego, ból rozstania, miłość silniejsza niż śmierć... Ten niezwykły zbiór liczy aż czternaście ciekawych i różnobarwnych historii umiejscowionych w żeńskiej szkole. Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów shōjo-ai w najlepszym wydaniu!

Autor: Milk Morinaga
Gatunek: romans, okruchy życia, shōjo-ai
Liczba tomów: 2
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: wakacje 2016

"Hime-sama Tanuki no Koizanyou"
Opis wydawnictwa : 

Riku Yamato to przeciętny licealista, który postanawia zdawać na uniwersytet w Kioto. Niestety, rodzice chłopaka ani myślą zgodzić się na taki pomysł. I mają ku temu naprawdę ważny powód... Jak się okazuje rodzina Yamato od ponad dwustu lat związana jest z okoliczną świątynią. Rodowa tradycja nakazuje zaś, aby ich syn połączył się węzłem małżeńskim z potomkinią zamieszkującego w niej bóstwa. Jakież zaskoczenie pojawiło się na twarzy Riku, gdy okazało się, że jego przyszła panna młoda jest... szopem!
Przygotujcie się na najbardziej zakręconą komedię pomyłek, dziwnych transformacji i uroczych dziewcząt, od czasów „Ranmy 1/2”!

Autor: Mayu Minase
Gatunek: komedia, romans, seinen
Liczba tomów: 6+
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: wakacje 2016

1 komentarz:

  1. Hime-sama Tanuki no Koizanyou ma uroczą okładkę ^^ sam opis średnio mnie przekonuje tym bardziej, że wątpie żebym znalazła środki na ten tytuł

    OdpowiedzUsuń