piątek, 7 września 2012

Powitanie :)


Witajcie :)

Na moim blogu będę starać się  recenzować mangi które czytam ,książki ( nie oszukujemy się w większość Fantazy i SF ) a czasem także anime lub dramy.

Zdecydowałam się na bloga bo chcę pokazać że manga i anime to nie tylko mangi dla nastolatków ale też dla dojrzałego odbiorcy.

Przez lata nasłuchałam się że należę do sekty mango ,oglądam chińskie porno bajki ( no dobra widziałam kilka hentai) a przecież manga jest dla odbiorców w różnym wieku.Teraz jestem postrzegana jako dziwna osoba - w takim wieku i jeszcze te bajki czyta......

Na bloga zdecydowałam się też ponieważ sama ze smutkiem zaczęłam się oddalać od mangi przez w sumie Wydawców w Polsce którzy w większości nie zauważyli że część odbiorców dorosła i nie bawią ich już szkolne romanse.I nadal wydają ale już jakby tylko dla młodych fanów.

Jest jednak nadzieja mangi Hanami - dziękuje Wam bo uratowaliście moją błądzącą mangową duszę :)


Książki dla mnie i wielu osób świętość dla części to tylko zbędny wydatek.
Te kolejki 1 września w księgarniach - jak nigdy - jak się śmiejemy z mężem dla niektórych jedyna okazja by zobaczyć księgarnie z bliska.

Ja rozumiem że książki kosztują ale jest jeszcze biblioteka.
Ja wyczytałam wszystkie biblioteki w mieście nim poszłam do pracy i mogłam zacząć kupować sobie książki.
Teraz jedyny problem jest z miejscem i dlatego czytam też wersje elektroniczne.

Już niedługo 1 recenzja.

4 komentarze:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Trzymam kciuki i liczę na rozwinięcie tematu. A bądź świadoma, że mam zamiar Cię mobilizować :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Już piszę :) ale manga do recenzji była dość gruba.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy mi sie obilo o oczy slowo dramy? *_*
  bede czekac z niecierpliwoscia i ciekawa jestem co wybierzesz, o ile wybierzesz:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak oglądam czasem dramy. Najmilej jak dotąd wspominam Hana Yori dango i pierwszy sezon Gokusena ^.^ Ogólnie dramy wolę komediowe a nie smutne.

  OdpowiedzUsuń