sobota, 7 grudnia 2013

Lineage 2 - figurki - Choko Ochi Lineage 2 - Yukio Hirai Vol. 1 Kamael / Dwarf / Dark Elf 3 Figure Set

Dawno temu grałam w Lineage 2, zawsze mroczną elfką i magiem :) W którymś momencie wykonałam co było do wykonania i gra mi się znudziła ale sentyment do gry pozostał.

W 2011 roku wyszły piękne figurki SD z Lineage 2 ( OrchidSeed ) ale ze wzg. na brak środków nie kupiłam ich, a potem były nie do dostania. Odkryłam dwa miesiące temu sklep AmiAmi i tam była możliwość zamówienia tych figurek. Było to zamówienie tzw. back order i z tego co patrzyłam znowu nie ma tych figurek. Tak więc miałam ogromne szczęście, że udało mi się je zamówić. Kosztowały mnie ok 4000 Y. Na ebayu są dostępne ale kosztują dwa razy drożej. W zestawie są Kamael, Dark Elf, Dwarf.

Zapowiedziano kolejne trzy figurki tym razem ork, człowiek i elfka. Ale jak na razie ich nie ma i mam wrażenie, że nie będzie. Może coś wiecie na temat drugiej serii tych figurek ( znalazłam tylko zdjęcia koncepcyjne ale nigdzie do sprzedaży )

Figurki mają wymienne twarze. Nie było łatwo je zmontować, szczególnie wbić im w plecki plastikowych podpórek ale szczęśliwie się udało.

Jesteście zainteresowani kolejnymi postami o innych moich figurkach z anime i gier ? Bo mam ich dość sporo :)

A tutaj zdjęcia mojej zdobyczy :)


Zapowiedź drugiego zestawu


2 komentarze: