niedziela, 24 sierpnia 2014

Artbook Loveless - Your Eyes Only - Yun Kouga

Artbook Loveless - Your Eyes Only to drugi artbook wydany w Polsce. Pierwszym był wydany przez JPF z Chobits, co zabawne też pod tytułem Your Eyes Only.


Arbook Studia JG jest pięknie wydany. Jego cena to 55 zł (49,99 zł w sklepie Yatta ).


Ma twardą oprawę, a na niej obwolutę. Obwoluta jest w pewnych miejscach lakierowana i ozdobiona wtopionym brokatem. W środku mamy piękne grafiki na białym, kredowym papierze. Wydanie jest naprawdę piękne. Całość ma 96 stron, formatu A4. Większość z nich to kolorowe arty, jedynie 6 stron to miniaturki, opisy, zdjęcia autorki itp. Jest też szyty nie ma więc obawy, że kartki wypadną. 
Dostajemy więc piękny artbook w bardzo dobrej cenie.


Nie jestem ( jak na razie ) fanką tej serii ale i tak kupiłam artbook ze względu na to jak rzadko w Polsce wydawane są takie perełki. Jeśli dobrze się sprzeda można będzie liczyć na kolejne publikacje tego typu.


W moim artbooku nie podoba mi się jedynie obwoluta. Nie ona sama, bo jest piękna ale jej złożenie. W moim przypadku jest ona źle złożona i wystaje poza obrys. Ale to jedyny mankament.

Szczerze polecam zakup.


P.S Mam wiele japońskich artbooków, głównie Clampa. Czy interesują Was ich recenzje ?

5 komentarzy:

 1. Za biedna jestem na takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że tytuł mnie interesuje, ale mam nadzieję, że w przyszłości doczekamy się jeszcze u nas innych artbooków. Ja osobiście chętnie bym poczytała o artbookach, które posiadasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak go zapowiedzieli śmiałam się, że w Polsce przejdą tylko artbooki o tytule "Your eyes only". xD w końcu na tym świecie nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności. ;)
  Ogólnie mam w planach go kupić, ale to dopiero w przyszłym miesiącu. >.<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy są jeszcze jakieś artbooki o tym tytule :)

   Usuń
 4. Nom,l wydanie śliczne i bardzo tanio jak na tę jakość, mam ogromną nadzieję, że JG wyda jeszcze jakiś artbook, może tym razem z czegoś, co mnie interesuje :)
  A recenzje artbooków jak najbardziej mnie interesują, bardzo lubię artbooki :)

  OdpowiedzUsuń