wtorek, 30 września 2014

Futari no Akai Enishi Satomi Hakkenden Hachitama no Ki - Taiga

Taiga zapowiedziała nowy tytuł 1 tomowy.

Tytuł: "Futari no Akai Enishi Satomi Hakkenden Hachitama no Ki"
Autor: QuinRose
Liczba tomów: 1
Data wydania: listopad 2014
Gatunek: przygoda, tajemnica, miłość

Opis: Po śmierci ojca w ręce Shinamo trafia niezwykły, magiczny miecz. Musi go chronić za wszelką cenę. Ukrywając swą prawdziwą tożsamość, wyrusza w podróż z grupą ośmiu wojowników. Podczas walki musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze - miecz Murasamemaru czy rodzące się uczucie do jednego z przyjaciół.

Kreska tej mangi mnie osobiście nie urzeka. Opis fabuły też nie.
Tytuł raczej nie dla mnie. Szkoda, że Taiga wydaje tak słabe jednotomówki. Serie Motylek czy Pet Shop mają świetne ( i szczerze je polecam ) ale do jednotomówek moim zdaniem szczęścia nie mają.


4 komentarze:

 1. Właśnie, szkoda, że wybierają na jednotomówki tytuły zupełnie nie w moim guście, bo ze względu na to, że wydają PetShopa z chęcią bym ich wsparła finansowo zakupem również innych mang. T.T

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie. Kiepskie mangi, to już druga na podstawie jakiejś VN... też bym ich wsparła bo chce by wydali do końca Pet Shopa a potem i może kolejną serię. Teraz zakończył się Motylek, ciekawe jaką serię dadzą w zamian.

  OdpowiedzUsuń
 3. o, tym razem wpis będzie nietypowy: nie kupie więc i nie pożycze ;p ale jak widzę, ty również nie zainteresowana. a motylek chyba jeszcze jeden tom powinien mieć?

  p-chan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak 4 tomy ma motylek, pokazali już obwolutę i niedługo ma się ukazać ( 22 trafił do druku ). Tak więc już prawie zakończony.

   Usuń