czwartek, 26 marca 2015

Karnawał nowości Waneko - dzień 4

Waneko zapowiedział dziś kolejną mangę a będzie to :

HORIMIYA 

Gatunek/tematyka: romans, komedia, szkolne życie, okruchy życia, podwójna tożsamość

Autorzy: HERO, Hagiwara Daisuke

Ilość tomów w Japonii: 6, manga dalej powstaje

Sposób wydania: format standardowy, kolorowe strony

Cena za tom: 19,99 zł

Premiera: 15 września 2015

Opis wydawnictwa :

Hori na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłą nastolatka ze zwykłymi zainteresowaniami, lecz nikt z jej kolegów nie ma pojęcia, że jej ulubione zajęcia po powrocie ze szkoły to... sprzątanie, gotowanie i opiekowanie się swoim młodszym braciszkiem! Tak się jednak składa, że jeden z jej kolegów z klasy, spokojny okularnik Miyamura, też po lekcjach staje się kimś zupełnie innym. Co się stanie, gdy pewnego dnia ta dwójka pozna prawdę o sobie nawzajem? Czy uda im się nie wygadać przed innymi? I czy ta nietypowa sytuacja jakoś ich do siebie zbliży? Odpowiedź poznacie podczas lektury tej jednej z najlepiej ocenianych i najbardziej wyczekiwanych (nie tylko przez dziewczyny!) mang ostatnich lat!

Jutro zostanie zapowiedziana zostanie ostatnia manga w karnawale ! Będzie to manga wydawana w wersji 2w1, jest to tytuł o który prosimy Waneko (i inne wydawnictwa) od ładnych kilku lat. Macie jakiś pomysł ?

3 komentarze:

  1. Podejrzewam Higurashi jutro, jeśli tak to nic dla mnie jutro i wtedy pieniądz pójdzie na dzisiejszą nowość, bo już prędzej kupię.

    OdpowiedzUsuń
  2. To jedna z tych serii, którą z chęcią bym przeczytała, ale sama nie garnę się do jej zakupu. Niestety nie mogę sobie pozwolić na kolejne tytuły.

    OdpowiedzUsuń