niedziela, 19 kwietnia 2015

Light novel - Gekkou - Zapowiedź Kotori

Kotori zapowiedziało dziś light novel. Jest to jednotomowe „Gekkou” autorstwa Mamiya Natsuki.

Kilka informacji o wydaniu:

– format: 130 x 182 mm
– okładka: ze skrzydełkami
– cena okładkowa: 24,90
Opis wydawnictwa : Nonomiya nie należy do ludzi, którzy lubią coś zmieniać w swoim życiu, choć nie można powiedzieć, by było ono szczególnie ciekawe. Ot, jednolicie monotonna egzystencja przeciętnego nastolatka. Wszystko się zmienia, gdy chłopak znajduje w szkole notes należący do Youko Tsukimori. Wewnątrz zapisane są szczegółowe instrukcje, jak dokonać morderstwa doskonałego, czyli co zrobić, by celowe działanie prowadzące do uśmiercenia wybranej osoby przybrało znamiona nieszczęśliwego wypadku. Niedługo potem ginie ojciec Tsukimori… w wypadku, który został opisany w notesie.

Premiera książki odbędzie się w październiku. Przedsprzedaż tytułu pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni w naszym sklepie MangaStore.


Kupię. W końcu to tylko jeden tom :)

4 komentarze:

 1. O, coraz więcej tych light novel u nas ;) Zupełnie jakby tama pękła!
  Szczerze mówiąc to mam jeszcze novelkę SAO do przeczytania, pożyczoną od koleżanki która czeka i czeka... Ale tutaj nie powiem, temat trochę zaintrygował. No i prawda, to tylko jeden tom, to można zaryzykować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Btw. coraz głupsze te weryfikacje że człowiek nie jest robotem. Teraz mi kazało wybierać obrazki spośród kilku tak, aby pasowały do obrazka przewodniego... Ot, taka refleksja ;)

   Usuń
  2. Ale u mnie nie ma włączonej weryfikacji obrazkowej przy komentarzach.

   Usuń
 2. Chyba ją sobie zafunduję :3
  http://solidscript.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń