niedziela, 1 czerwca 2014

Mirai Nikki - zapowiedź od Waneko

Już w listopadzie Waneko zacznie wydawać mangę Mirai Nikki.

Ilość tomów: 12, seria zakończona, pierwszy już w listopadzie
Sposób wydania: 123 x 176 mm, obwoluta, kolorowe strony
Cena za jeden tom: 19,99 zł


Bohaterem mangi jest Yukiteru Amano, chłopak nie ma żadnych przyjaciół.Spędza czas na pisaniu swojego pamiętnika na telefonie komórkowym oraz rozmowach ze swoim "wymyślonym" przyjacielem zwanym Deus Ex Machina, który w jego myślach jest bogiem Czasu i Przestrzeni.

Deus Ex Machina wcale nie jest jednak wytworem jego wyobraźni, komórka w której prowadził swój dziennik zaczyna przepowiadać przyszłość a sam Yuki zostanie wciągnięty do morderczej gry, w której on i dwanaście innych osób będzie musiało walczyć a zwycięzca może zostać nowym bogiem.

Czytałam kawałek tej mangi i była całkiem fajna. Fajnie się ją czytało ale wybitna nie jest. Nie wiem czy będę ją kupować.

Znacie tą mangę ? Będziecie ją kupować ?

7 komentarzy:

 1. Mnie ucieszyła ta zapowiedź. Może manga na początku nie jest wybitna ale potem się rozkręca. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anime nie oglądałam, ale nawet jak obejrzę to wątpię, żeby seria podpasowała mi na tyle, żebym kupiła mangę, tak więc kolejna pozycja na szczęście mi odpada.

  OdpowiedzUsuń
 3. oglądałam anime i bardzo skutecznie mnie zniechęciło do kupna mangi :P nawet jeśli jest od niego 2x lepsza to nie pomoże wiele :O

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam anime, ale słyszałam, że jest dosyć marne.. Co do mangi, możliwe, że i tak będzie lepsza od egranizacji, ale do listopada mam spoooro czasu do namysłu c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałam serię anime, wtedy jeszcze wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Teraz już niekoniecznie mi się podoba, ale mimo to kupię pierwszy tom mangi.

  OdpowiedzUsuń
 7. w ogóle nie znam tej mangi, więc pewnie kupię pierwszy tom i będziemy testować ;p
  p-chan

  OdpowiedzUsuń