niedziela, 15 czerwca 2014

Sailor V Kanzenban manga - kolorowe strony i okładki

Zamówiłam mangę Sailor V z nowego wydania i nim przyszła byłam zawiedziona. Zawiedziona tym, że na okładkach nie ma nowych rysunków jak w przypadku Sailor Moon. Ale kiedy mangi przyszły to zmieniłam zdanie. W środku jest tyle rysunków Sailor V, że wynagradza to brak nowych okładek. Większości tych rysunków nie widziałam w wersji kolorowych. Nie ma ich w artbookach Sailor Moon. Podobno były w japoński magazynach lata temu. A więc manga ta to perełka dla fana. Wydanie jest przepiękne tak samo jak Sailor Moon.

Zapraszam do oglądania zdjęć :


9 komentarzy:

 1. Faktycznie, ładne obrazki, bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marzy mi się reedycja artboków w przyzwoitych cenach. I może nowe artbooki :)

   Usuń
 2. Krótko mówiąc - cudo. Jeszcze tylko znać japoński...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam mangę SM i Sailor V po polsku, 2 wydanie po angielsku i teraz 3 wydanie po japońsku :P a niestety na polską wersje chyba nie mamy co liczyć- za drogo, a na angielską pewnie się nie zdecydują skoro nie dawno wyszło 2 wydanie po angielsku.

   Usuń
 3. Okładki i kolorowe ilustracje są naprawdę śliczne, aż chciałoby się jakiegoś artbooka z Sailorek zakupić, no ale cena skutecznie odstrasza :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, że skoro wydają tyle figurek, gadżetów na 20 lecie to może zrobią reedycje artbooków.

   Usuń
 4. Jejciu przepięknie się to wydanie prezentuje. *q* Trochę przypomina mi deluxy z TRC tylko z większą ilością kolorowych stron. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Specjalnie sfotografowałam wszystkie kolorowe strony. Po to by pokazać jak jest ich dużo i jak niespotykane są te grafiki ( w kolorze ).

   Usuń
 5. Rzeczywiście, przepiękne wydanie. Wcześniej jakoś te dwa tomy mnie nie powalały, teraz widzę, że warto po nie sięgnąć raz jeszcze.
  Im jestem starszy, tym Minako jest mi bliższa hehe

  OdpowiedzUsuń