poniedziałek, 5 stycznia 2015

Warau Kanoko-sama - Zapowiedź - Studio JG

Kolejna nowość od Studia JG to "Warau Kanoko-sama"!

Ilość tomów :3 ( zakończona ) 
Gatunek : komedia szkolna z elementami romantycznymi.

Opis wydawnictwa : Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość?
Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.Już wczoraj dzięki podpowiedzi na fb odgadłam ten tytuł. Wiem jedno, tytuł zupełnie nie dla mnie.

7 komentarzy:

 1. Jak widzę kolejny zapowiadany horror/coś krwawego to mi smutno, że nie ma więcej fluffu i dobrego wyboru shoujaków w Polsce, więc taki wybór na pewno wesprę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja horrorów też raczej nie lubię. Ale to jest zbyt infantylne. Z shoujo to Orange jest ok ale ten tytuł jest dla mnie słaby. Ja czekam na Fruit Basket :)

   Usuń
  2. Nie jestem pewna, czy to tytuł infantylny, skoro jest parodią gatunku i jest tego jak najbardziej świadomy ;)

   Usuń
  3. Próbowałam to czytać na skanlacjach i mnie nie przekonało. Były 3 rozdziały, 1 ledwo przeczytałam a 2 i 3 nie mogłam już zdzierżyć. Nawet jak to parodia to dla mnie mało strawna. Może dzięki tłumaczeniu ta manga zyska. Dla mnie idealna parodia wszystkiego to It's Not My Fault That I'm Not Popular! :)

   Usuń
 2. Czekam na jakiś josei, ale chyba się nie doczekam :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam, ale masz racje pewnie się nie doczekamy.

   Usuń
 3. Manga nie bardzo w moim typie, więc sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń