sobota, 8 lutego 2014

Zakupy :)

Oto moje kolejne mangowe zakupy :)

Pierwszy raz ( tak naprawdę pierwszy raz ) kupiłam Kyaa ! i Otaku. Kupowałam do tej pory Arigato, ale jakoś Arigato do mnie już nie trafia. Jeśli ktoś chce odsprzedam moje numery Arigato.

Jestem ciekawa czy te dwie gazety będą mi się bardziej podobać :)


A oto moje nowe mangi :

Prophecy tom 3 ( jestem bardzo ciekawa zakończenia tej historii)
Pet Shop of horrors tom 3
Kwiaty grzechu tom 2 oraz
Opowieść Panny Młodej tom 3

5 komentarzy:

 1. Z tych wszystkich magazynów o m&a moim zdaniem najlepsze jest "Arigato", dużo recenzji, jest co poczytać, graficznie też ok, głównie kupowałam dla opisów mang (zwłaszcza tych shoujo). Z "Otaku" trochę gorzej, dawno już nie kupowałam, ale pamiętam, że głównie były tam recenzje popularnych tytułów, które w dużej mierze już znałam. Ten nowy numer "Kyaa!" wczoraj zakupiłam, chociaż zarzekałam się, że nigdy tej gazety już więcej nie kupię, ale musiałam to zrobić jak zobaczyłam plakat z "Kwiatów grzechu", uwielbiam ten tytuł i kreskę autorki. Samego magazynu jeszcze nie czytałam, ale w pamięci mam jakiś dawny numer "Kyaa!", gdzie artykuły wyglądały jakby pisał je uczeń z podstawówki, zawierały błędy ortograficzne, graficznie również było słabo. Patrząc na nowy numer, widzę że wciąż jest to graficzny koszmarek, zobaczymy jak będzie z poziomem artykułów.
  Masz już nowe "Opowieści Panny Młodej" i "Kwiaty grzechu" *.* ja dopiero pewnie będę robić zamówienie pod koniec miesiąca -.- Jak prezentuje się drugi tomik "Kwiatów"? W pierwszym był okropny druk w słabej jakości (taki jakby z pikselami) i słaba czerń, jak to wygląda w tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze aż tak źle z Otaku i Kya !!! no cóż jeśli tak, to oszczędzę przynajmniej na gazetach :)

   Jeśli chodzi o Kwiaty Grzechu to poziom druku jest podobny.Ale mnie to nie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadzał poziom druku w mangach Egmontu, gdzie były wielkie plamy tuszu.

   Usuń
  2. Dawno nie kupowałam Arigato dlatego, że to w nim jest więcej o popularnych seriach. Poza tym w ich gazecie są prawie same recenzje, co dla mnie jest średnio atrakcyjne. Od strony graficznej jest u nich lepiej, ale w Otaku jest więcej felietonów i wzmianek o starszych tytułach, więc chętniej po nie sięgam.

   Usuń
 2. Właśnie złożyłam zamówienie, w którym znalazł się między innymi 3 tomiki Pet Shop of Horrors, już się nie mogę go doczekać. <3 Prophecy też kiedyś planuję zakupić i przeczytać. >.< Magazynów o m&a już od dłuższego czasu nie kupuję i uważam, że była to dobra decyzja. ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Magazyny kupuje wszystkie trzy tytuły brakuje kilka starszych tytułów nie do końca zgadzam się z opinią że kupowanie jest zbędne.Był czas w moim życiu kiedy te magazyny były jedynym zródłem informacji co się dzieje w świecie mangowym:). Z numeru na numer są coraz lepsze i nie jest tak żle :)

  OdpowiedzUsuń