czwartek, 27 lutego 2014

Prophecy zakończenie

Nie musicie się martwić nie będzie żadnych spoilerów.

O mandze Prophecy pisałam już tutaj. Moja ocena serii nie zmienia się. Manga jest naprawdę niezła. Niestety przynajmniej jak dla mnie zakończenie jest słabe.Do fabuły pierwszego i drugiego tomu nie mam zastrzeżeń. Jeśli chodzi o tom trzeci jest dobry ale niestety tylko do połowy. Niestety rozczarowuje zakończenie mangi.

Mój mąż mimo, że nie jest fanem mangi ( za to lubi inne komiksy ) umie docenić dobrą mangę.
I ma podobne zdanie do mojego, dobra manga ale niestety słabo zakończona.
Nadal mogę Prophecy spokojnie polecić ale zawiodłam się na zakończeniu. Liczyłam na coś więcej...

4 komentarze:

 1. Szkoda, że zakończenie rozczarowujące, mam nadzieję, że ten tytuł znajdzie się kiedyś na mojej półce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglądałam pierwszy tomik tej mangi i siostra mówiła mi o niej wiele dobrego. To nie dobrze, że ma słabe zakończenie, bo mam w planach zakup.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może to wynika z różnic kulturowych, ale dla mnie to zakończenie powinno być inne. Po tym wszystkim co Gazeciarz osiągnął i zrobił nagle rzuca takim "kwiatkiem" i pojawia się zakończenie, które sprawia, że zostajemy z pytaniami: "Co?" i "Dlaczego?". Może mentalność Japończyków jest inna w tym temacie, ale sądzę, że wielu z nas wybrało by inne rozwiązanie. Mimo to polecam przeczytać bo zwieńczenie Prophecy i samemu wyrobić sobie zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem, zwyciężyła jednak inna manga, którą chciałam skompletować. Przy następnym zamówieniu pomyślę jednak nad prophercy.

  ~ Momo

  OdpowiedzUsuń